AKTUĀLI
SACENSĪBAS!
Lai rudens būtu košs ne tikai, veroties koku raibajās lapās, bet priecētu ar spilgtu sportisku notikumu, aicinām piedalīties daiļslidošanas elementu sacensībās “Amber Kauss III 202216.10.2022. ledus arēnā “Daugava” visus kluba audzēkņus.
Sacensības notiks dažādās prasmju grupās. Piedalīties ir aicināti gan tie, kas pavisam nesen uzsākuši slidošanas gaitas, gan tie, kas jau ir pieredzējuši slidotāji, kā arī mūsu   pieaugušo slidot apmācības grupas dalībnieki!
Atsākam slidošanas nodarbības!

Bērniem no 4 gadu vecuma TC Akropole ledus arēnā

Sīkāka informācija un pieteikšanās pa telefonu +371 26400630, rakstot e-pastā: synchrolatvia@inbox.lv vai aizpildi saziņas formu KONTAKTI
TRENERI
Kluba “Amber” galvenā trenere Eva Čekanauska

Eva uz ledus ir jau gandrīz 20 gadus, līdz 16 gadu vecumam trenējās daiļslidošanā, pēc tam pievērsās sinhronajai slidošanai un pirmās Latvijas sinhronās slidošanas komandas sastāvā piedalījās 2012. gada Pasaules čempionātā. Kopš tā brīža Eva ir veltījusi visu savu enerģiju sinhronās slidošanas attīstīšanai Latvijā.
Trenere Eva ir kluba dvēsele, kas savu padomu neliedz nevienam slidotgribētājam.
Eva ir bijusi sinhronās slidošanas komandas Amber kapteine un piedalījusies 4 Pasaules čempionātos kā sportiste un 2 Pasaules čempionātos komandas treneres godā.
Pašlaik Eva mūsu klubā trenē pieaugušo elites komandu Amber, Amber junioru komandu, Basic Novice komandu Amberlight un slidošanas skolas ietvaros dalās ar savām zināšanām ar jaunākā vecuma komandu Ambershine un pieaugušo slidotapmācības grupu. Eva ir prasīga gan pret sevi, gan pret saviem audzēkņiem.
Eva ieguvusi bakalaura grādu biznesa vadībā un finansēs, kā arī sporta trenera sertifikātu. Šogad  Eva ir absolvējusi un ieguvusi maģistra grādu Latvijas Universitātes programmā Sporta zinātne.  Eva regulāri izglītojas starptautiskos semināros un sadarbojas ar treneriem no Somijas, Krievijas un Kanādas.
Kluba "Amber" trenere Anna Orlova

Anna 3 gadu vecumā sa
̄ka nodarboties ar mākslas vingrošanu, vēlāk viņu ieinteresēja daiļslidošana. Mūzika, deja, veiklība, fiziska izturība, krāšņi tērpi- tas viss raksturo sinhrono slidošanu un tas Annai ļoti patīk.
Anna ir piedalījusies starptautiskās daiļslidošanas sacensībās un 3 Pasaules čempionātos sinhronās slidošanas komandas Amber sastāvā. Papildus slidošanai, Anna kopš bērnības nodarbojusies ar mūsdienu dejām.
Annas sirdi iekarojusi sinhrona
̄ slidošana, tāpēc viņa ar lielu aizrautību nodod savas zināšanas jaunajiem sportistiem. Anna trenē basic novice komandu “Amberlight”. Programmas vizuālā tēla un horeogrāfijas izveidošana ir Annas spēcīgā puse.   Anna palīdz arī pašiem mazākajiem apgūt pirmos soļus uz ledus slidošanas skolas “Amber” jaunākajām zvaigznītēm.
Anna 2021.gadā absolvē Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmiju.
Annu l
̧oti iedvesmo dejošana, ceļošana, kūku cepšana, baleta un teātra izrādes.
Kluba "Amber" trenere Ksenija Korkača

Ksenija daiļslidošanā ir jau 15 gadus, piedalījusies vairākās starptautiskās sacensībās un Latvijas čempionātos gan daiļslidošanas, gan sinhronās slidošanas disciplīnā. Ar komandu Amber piedalījusies arī 4 Pasaules čempionātos.
2020.gada vasarā Ksenija ir ieguvusi C kategorijas sporta trenera sertifikātu.
Paralēli treneres darbam Ksenija studē farmāciju Latvijas Universitātē.
Kad Ksenija nav uz ledus, viņai patīk pavadīt laiku dabā un fotogrāfēt.
Slidošanas skolā “Amber” Ksenija trenē 2. apmācības gada audzēkņus un kopā ar treneri Evu veido jaunākā vecuma sinhronās slidošanas komandu “Ambershine”.
Kluba "Amber" trenere Anete Valle

Anete ar slidošanu saista savu ikdienu jau 16. gadu. Pirmos septiņus gadus nodarbojusies ar individuālo daiļslidošanu, bet 2013. gadā pievienojās sinhronās slidošanas komandai Amber. Anete  divas sezonas ir bijusi komandas "Amber" kapteine.
Sinhronās slidošanas komandas Amber sastāvā, Anete ir piedalījusies 5 Pasaules čempionātos, kā arī vairākās starptautiskās sinhronās slidošanas sacensībās.
Šobrīd Anete studē Rīgas Stradiņa Universitātes Rehabilitācijas fakultātē audiologopēdijas programmā.
Anete ir jauno censoņu pirmais atbalsts uz ledus, katrs jaunais sportists pirmos soļus apgūst Anetes uzraudzībā.
Kluba “Amber” trenere Emīlija Reimane

Emīlija  pirmos soļus daiļslidošanā spērusi 5 gadu vecumā. Bērnu un jauniešu vecuma grupās piedalījusies 10 Latvijas Čempionātos daiļslidošanā, kuros iegūtas arī godalgotas vietas. Tāpat arī gūta pieredze starptautiskās sacensībās daudzviet Eiropā.
Sinhronās slidošanas komandas “Amber” pamatsastāvā piedalījusies 5 Pasaules Čempionātos sinhronajā slidošanā. Papildus zināšanas guvusi sinhronās slidošanas attīstības seminārā Somijā.
2020.gada vasarā Emīlija ir ieguvusi C kategorijas sporta trenera sertifikātu.
Paralēli treneres darbam Emīlija apgūst ārsta profesiju, šobrīd studējot Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātes 5.studiju gadā.
Slidošanas skolā “Amber” Emīlija ar savām zināšanām un padomiem dalās ar pieaugušo slidotapmācības grupu.
Kluba “Amber” instruktore Darja Štaņko

Darjai ir ilgstoša daiļslidošanas pieredze un kopš 2016.gada Darja ir sinhronās slidošanas komandas Amber dalībniece. Darja pēdējos 2 gadus ir bijusi komandas Amber kapteiņa asistente un komandas sastāvā piedalījusies Pasaules čempionātā un starptautiskās sacensībās. Darjas plānos ir iegūt trenera sertifikātu un studēt fizioterapiju.
Šobrīd Darja ar prieku un aizrautību palīdz pirmā apmācības gada audzēkņiem apgūt slidotprasmi.
NOTIKUMI
Šogad kluba vasaras nometne notika 18.08.-22.08.2021. un 25.08.- 29.08.2021. Kurbads ledus hallē Rīgā.

Ir veiksmīgi noslēgušās mūsu kluba biedrības "Latvijas Sinhronās slidošanas attīstībai" rīkotās vasaras nometnes “Slidojam- 1.līmenis” un “Slidojam- 2.līmenis”. Bērni un jaunieši bija patiesi priecīgi par iespēju sportot, atgūt ziemā iekavēto un apgūt jaunas prasmes.
Liels paldies Rīgas Domes izglītības, kultūras un sporta departamentam, par finansiālu nodrošinājumu nometņu rīkošanai. Mūsu biedrība piedalās dažādos RD IKSD rīkotajos finansēšanas  konkursos un vienmēr esam satapušies ar RD IKSD darbinieku patiesu atsaucību, patīkamu komunikāciju.
Helovīna un Ziemassvētku svinības

Skoliņā mēs ne tikai aktīvi sportojam un mācāmis slidot, bet arī  jautri svinam svētkus.
Kluba sacensības "Amber Kauss" 2020.gada 8.marts.

Video apskats kā mums gāja Amber Kausā. Daudziem tās bija pašas pirmās sacensības
PAR INVENTĀRU
SLIDAS:
- Nodarbībām piemērotākās būs daiļslidošanas slidas ar zobiņiem.
- Praktiski katrā ledus hallē ir pieejama slidu noma. Nomas slidas ir piemērotas pirmajam apmācības mēnesim.
- Daiļslidošanas slidas vēlams iegādāties specializētā veikalā vai pasūtīt internetā.
- Ieteicamās slidu ražotāju firmas: Edea, Jackson, Risport.
- Slidu kopšana - pārvietojoties no ģērbtuves uz ledu jāizmanto cietās plastmasas uzlikas jeb “čeholi”, pēc ledus treniņa slidu asmeņi rūpīgi jānoslauka ar dvielīti un starp treniņiem slidas jāžāvē, izmantojot mīkstās uzlikas
- Slidu asināšana - slidas jāasina regulāri, ik pēc 20-40 slidošanas stundām vai kad slidotājs izjūt, ka slida “izslīd” un nav stabila veicot pagriezienus, lēcienus vai piruetes.
NĀC SLIDOT
Slidošanas skola “Amber” uzņem audzēkņus visu vecumu grupās no 4.gadu vecuma līdz 99 gadiem!
Ja gribi iemācīties skaisti slidot, attīstīt koordināciju, uzlabot vispārējo fizisko sagatavotību droši mums pievienojies!
Nodarbības notiek pirmdienās/otrdienās plkst.17:30 un ceturtdienās 18:45 Akropoles slidotavā!

Pašlaik ir iespēja pieteikties uz vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbībām āra stadionā un skrituļošanas nodarbībām āra laukumā.
Sīkāka informācija un pieteikšanās pa telefonu - +371 26400630.
GALERIJA
KONTAKTI

 

Lai sazinātos ar mums:

zvaniet +371 26400630,

rakstiet uz synchrolatvia@inbox.lv

vai aizpildiet saziņas formu

 

Nodarbības notiek:

Sporta komandām Daugavas ledus hallē

Slidošanas skolas dalībniekiem TC Akropole ledus arēnā un Daugavas ledus hallē. 

 

Kluba juridiskais statuss:

Biedrības "Latvijas sinhronās slidošanas attīstībai"

Vienotais reģistrācijas Nr.40008229504

Swedbank  konts Nr.LV44HABA0551039263273,

Juridiskā adrese: Senču iela 1-29, Rīga, LV-1012

Seko mūsu jaunumiem sociālajos tīklos:

Sūtīt mums ziņu

©2021 BY LATVIAN SYNCHRONIZED SKATING TEAM "AMBER"
mājas lapa izveidota sadarbībā ar individi.lv